Maks Karski – uczeń SP 2 Piaseczno – mistrzem międzypowiatów w indywidualnych biegach przełajowych !!!

Uczeń naszej szkoły Maksymilian Karski wygrał w świetnym stylu kolejny etap Indywidulanych Biegów Przełajowych.
Na trasie biegu w Komornicy rywalizowali najlepsi zawodnicy z pobliskich powiatów m. in. Wołomińskiego, Legionowskiego oraz Piaseczyńskiego. Uczeń klasy 8 nie miał sobie równych i pewnie zwyciężył swój bieg ze sporą przewagą.

W Komornicy walczyła także uczennica tej samej klasy Milena Mędrek. Milena zajęła bardzo dobre 12 miejsce i potwierdziła wysoką formę
z poprzednich etapów.

Maksymilian będzie rywalizował na etapie Wojewódzkim 21 października. Na starcie spotkają się najlepsi młodzi biegacze z całego Mazowsza.